Ücretsiz bir demo edinin.

Daha fazla sorunuz mu var? Gerçek bir kişinin size canlı performans ile yazılım demosunu göstermesini ister misiniz? Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

  Proje Ön Hazırlığı

  Danışmalarımızdan seçilen bir proje yöneticisi kontrolünde şirketinizde süreçlerinizi iyi bilen personel ve yöneticilerden oluşan bir proje ekibi oluşturarak işe başlıyoruz.

  Analiz

  Bu aşamada amaç; Coflow Teknoloji olarak süreçlerinizi detaylıca incelemek ve proje boyunca işletmenizde yaşanacak olumlu veya olumsuz değişim noktalarını tespit etmek.

  Detaylı Planlama

  Analiz aşamasından sonra proje ekibi ortaya çıkan yeni akışlara göre tüm ihtiyaçlarınızı göz önünde tutarak detaylı uyarlama planını hazırlar. Daha fazla bilgi için destek alın.

  İmplementasyon

  Detaylı plan doğrultusunda sistemin uyarlaması için gerekli işler adım adım uygulanır. Bunlar veri transferi, son kullanıcı eğitimleri, ek yazılımların geliştirilmesi, modüler ve entegrasyon testleri gibi işlerden oluşur.

  Projenin Tamamlanması

  Plan dahilindeki tüm kilometre taşları tamamlandığında proje ekibi ulaşılan hedefleri ve sonuçlarını analiz edip proje kapanış raporunu hazırlar.

  Destek

  Sistem hatalarını giderilmesi, mevzuat değişikliklerinin aktarılması gibi hizmetlerin tümünü düzenli olarak sunuyoruz.

  Eğitim

  Proje aşamalarında eğitimler ilgili personeller tarafından yapılır. İhtiyaç durumunda ek eğitimler sağlanabilir. Daha fazla bilgi için destek alın.

  İçerik

  Programın amacı, eğitimlerin; ihtiyaca yönelik belirlenmesi, eğitim ve eğitmen performansının arttırılması ve gerekli bilgi ve becerileri müşterilere kazandırmaktır.