Ücretsiz bir demo edinin.

Daha fazla sorunuz mu var? Gerçek bir kişinin size canlı performans ile yazılım demosunu göstermesini ister misiniz? Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

  Projenin Amaçlarının Belirlenmesi

  Coflow Teknoloji , müşterisi ile bir tanıtım toplantısı düzenler. Bu toplantının amacı firma hakkında bilgi edinmek, daha sonraki çalışmalar için ön hazırlık faaliyetlerini yürütmek ve sunulan hizmetleri müşteriye tanıtmaktır. Her “Yazılım Projesi” öncelikle bir projedir. Bu nedenle yazılımın zamanında ve istenilen niteliklerle bitirilmesi projenin iyi yönetilmesine bağlıdır. Başlangıcı ve bitişi belirli olan bir zaman aralığında projenin bitimini taahhüt edebilmek Coflow için en önemli faktördür

  Planlama

  Firmaya özel olarak yapılan bu tanıtım süresince müşterinin sorunlarının dinlenmesi bir sonraki toplantıda ise sorunların nasıl çözüleceği ve müşteri firmaya bir teklif sunulabilir ya da olası bir projenin temel taşı niteliğinde “Sistem Analizi” çalışmasına yönelinir. Sistem analizinin hedefi, firmanın organizasyon yapısını ortaya çıkartmaktır.

  Uygulama

  Bu süreç programın kurulumu, eğitimi, raporların tasarlanması ve varsa mevcut diğer sistemlere entegrasyonu kapsar. Bu aşamada planlamamızın yapısı şu şekildedir.

  – Organizasyon yapısı
  – İş akışları
  – Görev tanımları
  – Bilgi işlem alt yapısı
  – Firma içi ve dışı veri ve doküman akışı
  – Firma içi ve dışı malzeme akışı
  – Üretim teknolojisi

  Projenin Sonlandırılması

  Uygulama aşamasında yapılan tüm işler testten geçirildikten ve müşteriye kapsamlı olarak anlatıldıktan sonra müşteri onayına sunulur. Müşteriden alınan son onay ile birlikte proje sonlandırılır ve müşteriye teslim edilir.